پرتال رسمی اخبار، مقالات و آموزش های سایت بانه بازار

بلاگ بانه بازار

پرتال رسمی اخبار، مقالات و آموزش های سایت بانه بازار

مياساي از آموختن يك زمان ، به "دانش" ميفكن دل اندر گمان ( فردوسی )

وبلاگ بانه بازار

با سلام .

به وبلاگ بانه بازار خوش آمدید. خوشحالیم که بخش وبلاگ بانه بازار ( پرتال رسمی اخبار، مقالات و آموزش های سایت بانه بازار) دیدن می کنید. هدف از ایجاد وبلاگ برای سایت بانه بازار خارج شدن از جنبه صرفا تجاری سایت بانه بازار و پرداختن به موضوعات روز مرتبط با تجارت الکترونیک می باشد.

از همه دوستانمان در بانه بازار دعوت می کنیم از تمامی مطالب و مقالات اموزش درج شده در بخش وبلاگ بانه بازار دیدن فرمایند. امید است که مثمر ثمر و مفید باشد و در طرز تفکر دوستان و نگرش آنها به بازار های نوین روز تاثیر مثبتی داشته باشیم.

در مرحله اول شروع به کار وبلاگ بانه بازار تمرکز بر روی تجارت الکترونیک و اینترنت و تکنولوژی ها ی نو در تجارت الکترونیک ، شیوه ها تجارت الکترونیک ، وب سایت های اینترنتی مرتبط با تجارت ، شبکه های اجتماعی و تجارت الکترونیک و.. می باشد.

بانه بازار همچنین در نظر دارد بخشی را به منظور بررسی بازار کار و سرمایه، تحلیل بازار ، دانستی های عمومی و مفید در مورد بازار کار و سایر موارد مرتبط با آنها  دایر نماید و در این راستا از تمامی دوستانی که تمایل به همکار با بانه بازار دارند درخواست می شود که با ما تماس بگیرند.

همچنین بخشی را نیز به بانه اختصاص خواهیم  داد که در آن به معرفی بانه و اماکن دیدنی بانه و هر آنچه در مورد بانه لازم به دانستن است ،می پردازیم

با آرزوی موفقیت همه دوستان

مدیریت بانه بازار